Komoda drewniana Łomża

Jeżeli jesteś mieszkańcem miasta Łomża i szukasz solidnej komody o o oryginalnym wzornictwie, to zapraszamy do naszego sklepu. Posiadamy meble z litego drewna dębowego, sosnowego oraz bukowego. Każda komoda w naszej ofercie wyróżnia się trwałością, odpornością na intensywne użytkowanie oraz atrakcyjnym designem. Poniżej znajduje się kilka ciekawostek o meblach drewnianych i komodach, a więcej produktów znajdziesz na stronie.

Dlaczego warto wybrać meble z drewna?

Meble drewniane są wyborem wartościowym, ponieważ zapewniają trwałość i solidność, które przekładają się na długotrwałą inwestycję. Drewno dodaje naturalnego uroku i ciepła każdemu wnętrzu. Ponadto komoda drewniana jest uniwersalnym meblem, tak jak witryna czy kredens, co oznacza że łatwo można je dostosować do różnych stylów aranżacyjnych.

Meble drewniane pojawiają się w wielu aranżacjach, ponieważ posiadają możliwość nadania im wybranej barwy, wykończenia, detali. Drewniana komoda może wnieść do wnętrza ciepły i przytulny klimat, dzięki wykorzystaniu naturalnego piękna drewna. Występuje również w bardziej surowych, wyrazistych aranżacjach np. tych w stylu industrialnym. Wtedy drewniane półki, konstrukcje łączone są z metalowymi elementami. 

Jak wykorzystać blat komody?

Blat komody można wykorzystać jako powierzchnię do eksponowania dekoracyjnych przedmiotów. To świetne miejsce na ramki ze zdjęciami, kwiaty, świece, pamiątki z podróży. Można także użyć go jako praktyczną przestrzeń do przechowywania codziennych przedmiotów, kluczy, portfelów czy telefonów. 

Drewniana komoda, jak ją sprzątać?

Komodę wystarczy przecierać z kurzu przy użyciu suchej lub wilgotnej szmatki. Nie zaleca się stosowanie chemicznych środków czystości, ponieważ źle wpływają one na kondycję mebla.

Pielęgnacja mebli drewnianych

Widoczne niewielkie ślady użytkowania można usunąć za pomocą papieru ściernego i z powrotem powierzchnię mebla zabezpieczyć dedykowanym preparatem (bejcą, lakierem lub olejem). Warto pamiętać również o regularnej konserwacji. Meble drewniane olejowanie powinno się chociaż raz w roku pokryć olejem. Dzięki temu zachowana będzie w dobrym stanie przez wiele lat. 

Drewniana komoda – modele

Drewno otwiera szerokie możliwości aranżacyjne. Wbrew wielu przekonaniom pozwala tworzyć nie tylko klasyczne wzornictwo, ale również te wyszukane, bardziej oryginalne. Jest to materiał, który można wybarwić na dowolny kolor oraz w różny sposób go wykańczać. Świetnie prezentuje się również w zestawieniu z innymi surowcami, np. komoda może posiadać w środkowej części przeszklone drzwiczki lub być osadzona na metalowej podstawie.

Internetowy sklep meblowy w Łomży

Zapraszamy do kontaktu, nasza oferta dostępna jest na stronie sklepu oraz stacjonarnie. Posiadamy solidne komody z drewna dębowego, bukowego i sosnowego, do sypialni, salonu oraz jadalni. Na terenie całego kraju zapewniamy darmowy transport. Niezależnie czy dostawa ma się odbyć do mieszkania na osiedlu Skowronki w Łomży, czy do domu przy ul. Poznańskiej, nie obejmuje ona wniesienia. Zamówienie może zostać złożone poprzez stronę, telefonicznie, mailowo lub osobiście.. Jeżeli potrzebujesz poznać dokładne wymiary, informacje np. czy komoda posiada drewniane półki regulowane, to jesteśmy do dyspozycji. 

Koszyk podgląd
Scroll to Top